Home

Zakrslá hrušeň

Zakrslá hrušeň Hrušně Ovocné stromy Ovocné a

Zakrslá hrušeň . Pyrus communis - Objednací číslo 42919 . Počet kusů v balení:1 ks . I pokud nemáte velkou zahradu, nemusíte se vzdávat pěstování vlastního ovoce. Na balkonu, terase nebo v malé zahrádce najdete ideální prostor pro pěstování zakrslých ovocných stromů. Zakrslé stromy dosahují maximální výšky 1,5 metru Zakrslá podzimní hrušeň vhodná pro pěstování v květináči. podnož kdouloň připravujeme na podzim 2021, lze objednat. 260 Kč Hrušeň zakrslá GARDEN PEARL - kontejner Zakrslá trpasličí hrušeň vhodná pro pěstování v květináči. podnož Kdouloň tuto položku nemáme aktuálně v nabídce. V kategorii zakrslá hrušeň jsme našli 34 rostlin, které naleznete v českých zahradnictvích. Zobrazte si všechn Sloupovitá hrušeň - zakrslá Saphira - prostokořená. Hrušeň sloupovitá Saphira je úzce roztoucí odrůda, která je vhodná pro pěstování v malých zahrádkách, či v nádobách. Dorůstá do výšky 2-2,3m. Plody sloupovité hrušně Saphira jsou velice sladké s výrazným aroma. Barva plodu je zelenožlutá až sytě zelená.

Sloupovitá hrušeň Decora je samosprašná odrůda která roste úzce sloupovitě, dorůstající do výšky 2-2,3m. Ideální pro pěstování v malých zahrádkách, nebo i v nádobách. Plody hrušně sloupovité Saphira jsou středně velké kolovitě-ovalně s načervenalou slupkou. Dužina je velice šťavnatá a křupavá Zakrslé ovocné stromky jsou vítaným zpestřením mezi ovocnými stromky zejména pro ty, kdo nemají velkou zahradu, nebo nemají vůbec žádnou, ale rádi by si vypěstovali nějaké vlastní ovoce například na balkóně nebo terase svého bytu Specializovaný eshop Netradiční ovoce. Ing. Martin Stanko Lužická 1018/9 Česká Lípa 47006. 774287770. netradicniovoce@gmail.com. IČO: 05357438 plátce DP Pyrus communis 'KURATO ZWERG'. Zakrslé ovocné stromky jsou vítaným zpestřením mezi ovocnými stromky zejména pro ty, kdo nemají velkou zahradu, nebo nemají vůbec žádnou, ale rádi by si vypěstovali nějaké vlastní ovoce například na balkóně nebo terase svého bytu. Minihrušeň Kurato nese atraktivní plody s pevnou dužinou.

Hrušeň ´BENITA´, podn. hrušeň semenáč, 110-130 cm, kont. 7,5 l . Nový mezidruhový kříženec evroé a asijské hrušky s velkými, šťavnatými plody. 770 Kč s. Zakrslá trpasličí hrušeň Garden Pearl (Pyvert) je nenáročná samosprašná odrůda vhodná do každé malé zahrádky i pro pěstování v květináči. Plodí v září velké hrušky hnědozelené barvy, velmi sladké a šťavnaté. Konzumní jsou do října. Výsadba: Nejvhodnější termín výsadby prostokořenných hrušní je. Hrušeň - MINIPEAR - zakrslá, sloupovitě rostoucí, podnož: kdouloň, prostk. Sloupcovitá odrůda. Původ: Holandsko Vzrůst: slabý až zakrslý. Meruňka zakrslá ´Garden Aprigold´ - Expedice říjen 2021 Pyrus communis 'Concorde' Sloupovitá hrušeň, která je mrazuvzdorná, vhodná i do vyšších poloh a odolná vůči houbovitým chorobám. Plod je velký, typicky hruškovitý, slupka je žlutozelená, dužnina je máslová.. 490,- Kč hrušeň sloupcovitá ko 5-7,5l SVÁTEK ZAVŘENO 398,- Kč broskvoň zakrslá ko 3l mob.: 733 133 366 498,- Kč broskvoň zakrslá ko 5-7,5l 490,- Kč višeň zakrslá ko 5-7,5l 445,- Kč třešeň - podnož Gisela 5 ko 5-7,5l.

Sloupovitá hrušeň - zakrslá Decora - prostokořená

Zakrslá trpasličí hrušeň Garden Pearl (Pyvert) je nenáročná samosprašná odrůda vhodná do každé malé zahrádky i pro pěstování v květináči. Plodí v září velké hrušky hnědozelené barvy, velmi sladké a šťavnaté. Konzumní jsou do října Balkonella je zakrslá nektarinka. Přírůstky jsou velmi krátké a pevné a proto rostliny vytvářejí husté kompaktní koruny. Tato odrůda dobře prosperuje nejen ve volné půdě, ale také v nádobách na balkonech a terasách. Je náchylnější k nízkým teplotám, je nutné ji chránit textilií. Plody jsou šťavnaté a chutné. Sklízíme od poloviny srpna

Hrušeň - MINIPEAR - zakrslá, sloupovitě rostoucí, podnož: kdouloň, prostk. Sloupcovitá odrůd Úvod > staré a krajové odrůdy > staré odrůdy hrušní > Muškatelka letní hrušeň podnož Kawkazská Muškatelka letní hrušeň podnož Kawkazská. Prapůvodní stará zakrslá odrůda pěstovaná již kolem r. 1600. Plodí koncem června a začátkem července, ve stejnou dobu jako třešně. Plody podlouhlého protáhlého tvaru. Zakrslá hrušeň. 1075,0 Kč . Počet kusů v balení:1 ks . Ke zboží Sloupovitá japonská hrušeň Prosecco, dvouletá. Zakrslá sloupcová černá moruše, vynikající chuti a vysoké plodnosti. Plodí někdy již prvním rokem po výsadbě na jednoletém ale i starším dřevě, není náročná na řez. Tato trpasličí kompaktní odrůda dosahuje výšky přibližně 1,5 m ,je vhodná i do menších zahrádek Hrušeň Garden Pearl® Pyvert. Třešeň Garden Bing® 395 Kč. Obsah balení: 1 ks; Višeň Griotella® 295 Kč. Obsah balení: 1 ks; Zakrslá hrušeň 'Belle Helene®'.

Sloupovité a zakrslé odrůdy hrušní Jukka

 1. Mini hrušeň GARDEN PEARL je odrůda vhodná k pěstování ve volné půdě i v květináči. Stromek roste do výšky cca 2 m a šířky 1 m. Plody jsou velké, zelené se šťavnatou, sladkou dužninou. Sklízí se od konce září a konzumně dozrává v říjnu. Hrušeň Garden Pearl je odolná a vhodná do každé zahrady
 2. Trpasličí stromky. Cena za dopravu je 127 Kč. U objednávky obsahující stromky nebo rostliny s kmínkem je cena za dopravu 178 Kč. Více informací v Dodacích podmínkách. I když nemáte zahradu, nemusíte se vzdávat vlastního čerstvého ovoce. Tyto speciálně vyšlechtěné ovocné stromky plodí i v květináči na balkonu
 3. Jabloně zimní Hrušeň zakrslá Condo, Minipear Admiral® Sem., M9 Višeň zakrslá Minivišeň Biogolden® M26 Třešeň sloupcovitá Sylvie na podnoži Pt. Bohemie Gold® M25 Nektarinka zakrslá Balkonella Bohemie® M25 Broskvoň zakrslá Bonanza Braeburn Mariri Red® M9 Hrušně letní Gala Fengal®, Schniga® M9 Krvavka Sem. Ghiva® M25.

Borovice - Pinus mugo 'Benjamin' KMborovice kleč. 520 Kč / km 40 cm, korunka 55x25 cm. VÍCE VARIANT. vyprodáno. Borovice - Pinus mugo 'Benjamin'. Borovice kleč. 680 Kč / 35 x 45 cm. DETAIL Ovocné stromky pro balkony a terasy: vyberte si! I když nevlastníte zahradu, nemusíte se vzdát radosti z vlastní úrody ovoce. Stačí prostornější balkon nebo terasa a takové druhy stromků, které jsou pro tento účel vyšlechtěny. To, že v nádobě lze pěstovat prakticky jakoukoliv rostlinu, vás už jistě napadlo při pohledu. Přijďte si k nám do ZAHRADNÍHO CENTRA MATTY, vybrat z našeho širokého sortimentu ovocných stromků. Najdete u nás ovocné stromky v květináčích, které jsou již schopny plodit a také ovocné stromky, bez zemního balu/ prostokořenné. Víceleté stromky a keře Vám pro letošní rok poskytnou lahodné ovoce. U mladších.

zakrslá hrušeň - 34 výsledků Garl

Sloupovitá hrušeň - zakrslá Saphira - prostokořená

 1. V kategorii hrušeň jsme našli 85 rostlin, které naleznete v českých zahradnictvích. Zobrazte si všechn
 2. Hrušeň okrasná . Habr. Stromová Papratka Borovice horská Mini mops, zakrslá 20/30 cm, v květináči (Dospělá velikost!) Pinus mugo Mini mops. 2 269,50 Kč.
 3. Hrušeň zakrslá PIRONI® JOY OF KENT® více zde. Jabloň nízká REDLOVE® CALYPSO® více zde. Jabloň zakrslá MALONI® GULLIVERS® více zde. Rybíz černý balkonový LITTLE BLACK SUGAR® více zde. Rybíz černý velkoplodý CASSISIMA® BLACK MARBLE® více zde. Rybíz červen

Sloupovitá hrušeň - zakrslá Decora v kontejneru

Hrušeň začíná plodit zhruba 3 - 4 roky po výsadbě a plodí podle podnože 15 - 25 let. Hrušně rozdělujeme podle odrůd na druhy stolní a druhy určené k zavařování. Obvykle pro stolní druhy platí, že jsou více šťavnaté, zatímco druhý druh je spíše sušší a pro přímou konzumaci se proto příliš nehodí Hrušeň: Minipear (hrušeň zakrslá ). Třešeň : Zákrsek: Karešova. Jinak Vám stejně zaplácne zahradu. Když se třešně neurodí nebedete mít nic, . Prunus kurilensis třešeň kurilská. Na výběr je i zakrslá švestka s velkými chutnými plody a konečně zakrslá třešeň , jejíž krásné plody vám bude každý závidět Cena: 355 Kč. ks. Popis produktu. Produkty v kategorii. Větší plody dlouze lahvicovitého tvaru. Dužina jemná, sladká, lehce kořenitá, velmi dobrá. Vhodná pro středně teplé i chladnější oblasti. Sklizeň září, konzumní zralost říjen Podporujeme mladé chovatele a prezentujeme zakrslá plemena králíků na akcích. ODBORNOST. V oboru králíkářství se nadále vzděláváme. V rámci našeho chovu aplikujeme nejnovější trendy z oblasti zootechniky, výživy zvířat a veterinární prevence. Účastníme se výzkumů a testování nových krmiv a problematiku.

Pyrus communis ZAKRSLÉ ODRŮDY / DWARF - Havlis

Máte nové stromy - kdy budete sklízet? Kateřina Řehořová 15.04.2011. Zasadili jste si na zahrádce nový ovocný strom a nebo keř? Zajímá vás, kdy vám začne poprvé plodit OVOCNÉ STROMY A KEŘE . Na základě našich zkušeností a pro vaši snadnější práci, prodáváme většinu ovocných stromků a keřů předpěstované v kontejneru. Jedná se sice o složitější přípravu, pěstování a logistiku, ale vyvažují to výhody pro naše zákazníky Hrušeň - Astra - podzimní - žlutozelený plod s červeným překrytím - zraje ke konci října. zakrslá lípa . Doplnění prodejního sortimentu rostlin o 86.druhů - ovocné dřeviny : - jabloně - letní,podzimní,zimní odrůdy - 20.druh • Broskvoň zakrslá 'Rouge Charles' • Brusinka pravá 'Fire Balls ? • Fíkovník smokvoň 'Brown Turkey' • Fíkovník smokvoň 'Fiorone' • Fíkovník smokvoň 'Ice Crystal' • Fíkovník smokvoň 'Peretta' • Fíkovník smokvoň 'Portogallo' • Hrušeň Boscova Lahvice • Hrušeň 'Clappova' • Hrušeň Decora • Hrušeň Dicolo zakrslá broskvoň. Prunus persica 'Bonfire' zakrslá broskvoň. Prunus persica 'Pink Peachy' zakrslá broskvoň. Prunus persica 'Red Peachy' zakrslá hrušeň. Pyrus communis 'Kurato Zwerg' zakrslá jabloň - pozdní. Malus domestica 'Starking-Dwarf' zakrslá jedle korejská. Abies koreana 'Blauer pfiff' zakrslá jedle korejská. Abies koreana.

Hrušeň obecná pochází nejpravděpodobněji z Kavkazu a centrální Číny. Základem pro kulturní druhy je potom Pyrus communis ssp. sativa. Na některých místech Čech se stále můžeme setkat se zplanělými druhy hrušní o stáří až dvou set let. Jedná se zejména o lokality ve zničených městech a vesnicích příhraničí Snesou až −4 °C. Hrušeň Jabloň − snese v květu dle odrůdy maximálně až −4 °C (rozmezí −1.7 °C až −3.9 °C). Lze si vybrat z odrůd, které jsou trochu odolnější. Višeň − snese v květu dle odrůdy maximálně −2 °C (rozmezí −1.3 °C až −2.3 °C), nerozvité květy mohou snést až o tři stupně méně. Hrušeň zakrslá , balkonová . Višeň sloupovitá - JACHIM. Před třemi lety jsem pod broskvoň s viditelnými příznaky kadeřavosti vysadil. Zakrslá broskev pěstovaná u stěny byla odolná jen z té části, na kterou nepršelo Podmínkou sloupovitého tvaru pěstování švestek je velmi zakrslá podnož Pixi nebo WUR a nebo jiná velmi zakrslá podnož, která maximálně omezuje růst naštěpované odrůdy. K takovému pěstování se hodí jakákoliv běžná odrůda švestky. Stromky na této podnoži dosahují v dospělosti výšky do 3 m. Pěstujeme na terminální výhon, boční narůstající větve po. Vhodnými ovocnými dřevinami pro pěstování v nádobách jsou jabloně s vřetenovitým tvarem koruny, tzv. baleríny, pěstované na slabě rostoucích podnožích: zakrslá višeň, hrušeň, třešeň, trpasličí broskvoň Balkonela, minimeruňka, balkónová slivoň. Z drobného ovoce se nejlépe hodí stromkové angrešty a.

Zakrslé ovocné stromy :: Specializovaný eshop Netradiční ovoc

Hrušeň 'Condo' K5 sloupovitá miniKM podzimní samospr. 5 489 Hrušeň 'Decana del Comizio' K KM podzimní 3 899 Hrušeň 'Delta' K FP zimní 4 439 Hrušeň 'Dicolor' K zimní 5 379 Hrušeň 'Dita' K FP zimní 4 439 Hrušeň 'Doyenné du Comice' 3 1649 Hrušeň 'Dwarf Garden' zakrslá 1/4KM K60 4 690 Hrušeň 'Hardyho máslovka' K podzimní 1 41 Zakrslá meruňka APRIGOLD má velké plody, které mají výbornou chuť a žlutooranžovou barvu s červeným. Mám na balkoně zakrslou meruňku a sloupovou hrušeň. Chtěl bych si je namnožit. Domů MERUŇKY (produktů) . Ukázka zakrslých jehličnanů. Velké kvalitní meruňky zrající v polovině července Lípa malolistá Green Spire (Zelená věž) výška 400+ cm, obvod kmínku 16/18 cmTilia cordata Greenspire. 10 200,00 Kč. skladem 4 ks. 7 499,00 Kč O TRPASLIČÍ JABLOŇ CROQUELLA® 6 ZAKRSLÁ HRUŠEŇ GARDEN PEARL® Č. 168010 1 ROSTLINA 295,- Kč ' PYVERT Č. 160500 1KS 275, кE Tato samosprašná, zakrslá jab- loň je ideální pro malou zahrád- ku i pro pěstování v květináči Zakrslá meruňka pro malé zahrady nebo k pěstování na terase v květináči. Roste do výšky 5m, lze. Zakrslá broskvoň - Broskvomeruňka - Sloupovitá meruňka - Sloupovitá broskvoň - Zakrslá broskvoň - Jabloň - Sloupovitá jabloň - Třešeň - Višeň - Hrušeň - a mnoho dalších

Lesy České republiky, s.p. Semenářský závod Za Drahou 191 Týniště nad Orlicí 517 21 Tel: 956 271 111 956 271 111 E-mail: lz71@lesycr.c Nabídka JARO 2020 . ROSTLINY v květináčích zakořeněné, které budou již plodit: Borůvka kanadská a americká ( Vaccinium corymbosum) - BLUECROP, BERKELEY, GOLDTRAUBE, BLUE RAY, DUKE, GROWER, PATRIOT, BRIGITTA, PUTE, NORTH COUNTRY. Černý jeřáb ( Aronia melanocarpa, prunifolia) - VIKING, NERO, ARON, HUGIN Moruše (MORUS) převislá a čern - Zakrslá broskvoň - Broskvomeruňka - Sloupovitá meruňka - Sloupovitá broskvoň - Zakrslá broskvoň - Jabloň - Sloupovitá jabloň - Třešeň - Višeň - Hrušeň - a mnoho dalších. Přijeďte si k nám vybrat stromky a mějte tak brzo zdravé, chutné a sladké ovoce. Microsite byla topována dne: 22.10.201 ASTRA LEDNICE s.r.o. Malinovského 25, Lednice 691 44. IČO: 04225457. DIČ: CZ04225457. Spisová značka: C 88858 vedená u Krajského soudu v Brn Bříza. Je stromem říkající jsem naděje. Tento strom je vynikající především pro lidi, kteří trpí melancholickými nálady ( melancholiky ), neboť její energie dokáže velmi dobře navodit dobrou náladu. V člověku rozvíjí vnitřní sílu pro řešení problémů všeho druhu. V člověku posiluje cítění a smysl.

Pyrus communis 'KURATO ZWERG' - Havlis

Rodinné zahradnictví s více jak 100-letou tradicí. Zahradní centrum a zásilkový obchod s rostlinami. Od cibulovin po vzrostlé stromy První zakrslá odrůda třešně vhodná na malé zahrádky, v dospělosti dorůstá max do výšky 2-2,5m. Plody střední velikosti, dozrávají 5-6 třešňovém týdnu, samosprašná. Vhodná i na sloupové pěstování. sklenene stěny praha - Skleněné příčky a dělicí stěn

Jabloň (Malus) je rod opadavých listnatých stromů z čeledi růžovitých, patří mezi jádroviny.Jabloně široce pěstované pro plody zvané jablka jsou označovány jako taxonomický druh jabloň domácí, na křížení současných odrůd se ovšem podílelo více druhů rodu jabloň.Jabloň je cizosprašný strom. Je převážně diploidní, triploidní Zakrslá podzimní hrušeň vhodná pro pěstování v květináči. připravujeme na jaro 2021, již dnes můžete objednat. 400 Kč Hrušeň CONCORDE Hrušeň Concorde je zimní odrůda hrušní sladké a aromatické chuti. Vyznačuje s . Motýlí keř miluje slunce - Magazinzahrada Zakrslá forma korejské jedle s polštářovitým růstem vhodná jako stálezelený prvek do skalek, vřesovišť a mobilních nádob. Příspěvek poslal(a) zahrady-rostliny 16.10. 2014 09:41:06 (31445 čtenářů Ovocné kontejnerované stromky! Tento týden jsme doplnili stávající sortiment ovocných dřevin. Výhodou těchto dřevin je, že je můžete sázet i během letního období a většinou nastupují i dříve do plodnosti. Pokud jste tedy nestihli jarní výsadbu nemusíte čekat až do podzimu

Výsledky prohledávání křížovkářského slovníku krizovky-slovnik.cz na zadaný dotaz zákrsek knižně Zajímavosti ze světa rostlin. Katalog rostlin s vyhledáváním jednotlivých druhů. Rezervace, chráněná území a jiné významné botanické lokality. Ohrožené a chráněné druhy rostlin Hrušeň zakrslá, balkonová ( Pyrus) - LUISA. Hrušeň sloupovitá - OBELISK, CONDI. Hrušeň ( Pyrus) - KONFERENCE, DICOLOR, WILLIAMSOVA. Kdoule (Cydonia oblonga) Kaštanovník (Castanea sativa) Višeň (Prunus) - UJFEHERTOI FURTOS, FAVORI Nektarinka Nektarinka Flavortop broskvový semená č ZK 245 K č Maliník Stránka 2. Jmenný seznam. Třešeň zakrslá podnož Gis5 Višeň - rozvětvená - nerozvětvená Meruňka - rozvětvená - nerozvětvená Slivoň - rozvětvená - nerozvětvená Mezidruhové křížení Broskvoň, kdouloň, mandloň, mišpule Rybíz, angrešt, josta - stromky Rybíz - keř Maliník PK, VK - jabloň, hrušeň, slivoň, třešeň Jeřáb KM (Aronie,Morav Hrušeň zakrslá, balkonová ( Pyrus) - LUISA. Určitě je potřeba strom pěstovat jen s terminálem a plodonosným obrostem. Myslím si,i když se sloupovitými stromy nemám zkušenost,že po . Plody má středně velké až velké, protáhlého tvaru. Dužnina je žlutá, sladká

Sloupcové a zakrslé odrůdy E-shop Lumigreen

Hrušeň zakrslá GARDEN PEARL - kontejner Jukka

Hrušeň písečná (Asijská hrušeň) Zakrslá odrůda do malých zahrad, dorůstá do výšky max. 2,5 m. Ořešák ´Dwarf Karlík 5´ - novinka, jaro 2020. Ořešák do malých zahrad, výška do 2 m. Ořešák ´Jupiter´. Alfa - R. letní odrůda Původ - ČR , vyšlechtěna ve ŠS Těchobuzice, vznikla selekcí semenáčů odrůdy Avranšská z volného opylování. Registrace od r. 1995 Plody - jsou větší až velké, tupě kuželovité. Slupka je jasně žlutá, povrch plodů je hladký. Dužnina je křehká, při dozrání máslovitá hrušeň polnička. janovec metlatý borovice zakrslá. borovice Armandova. borovice Bungeova. borovice jedlá. Ice Blue. Nádherně modré zbarvení, pomalejší růst, výška max. 10cm, velmi hustý

Hrušeň - sloupovitá MINIPEAR - Ekozahradnictv

Zahradnictví Kuřim. March 10, 2016 ·. JARNÍ PRODEJ OVOCNÝCH STROMKŮ. Během uplynulých dnů jsme připravili ovocné stromky pro jarní prodej. Není nad to, pochutnat si na ovoci z vlastní zahrady. V Zahradnictví Kuřim můžete vybírat z následujícího sortimentu: Jabloně: Letní: Early Genéve, Piros. Podzimní: James Grieve Red. Hrušeň obecná (Pyrus communis) dorůstá do výšky až 12 metrů a dožívá se 100-150 let.Nejvhodnější podmínky pro pěstování hrušní jsou teplejší oblasti s nadmořskou výškou 200-400 metrů a s průměrnou roční teplotou na 7,5 °C Vybíráme hrušeň KOD: POPIS: Nebylo zjišťováno: 0: Dle HS - všechny plánované mýtní úmyslné těžby v porostech 80-ti letých a starších 1: Rekonstrukce - plánované mýtní úmyslné těžby většinou v porostech 1. věkové třídy vedoucí ke změně druhové nebo prostorové skladby. Tyto těžby podléhají schválení výjimky dle §33, odst.4 lesního zákon hrušeň list / 1. query. type Hledat R 1. Články / Všechna témata. topic. Sloupovitá hrušeň - zakrslá Saphira v kontejneru. 255 CZK V PRODEJI OD 5.3.2021. Zobrazit detail. Štěpařský vosk - v tubě 135 g. 75 CZK Vyprodáno. Zobrazit detail. Stromový balzám 150g. 63 CZK Vyprodáno Podzimní hrušeň z Dolní Lhoty

Sloupovité stromky na terasy a malé zahrádk

 1. 4 8-stránkový po drobný návod na peˇstování a pécˇi o rostliny zasíláme ke každé zásilce zdarma! 2 Zakrslá hrušeň 'GARDEN GEM®' Pyred č. 168020 1 rostlina 295,- KČ Tato podzimní hrušeň doroste do 1,5 m a můžete ji pěstovat i ve vel- mi omezených podmínkách
 2. Hnízdění a odchov pak proběhne v kryté části. Ta může být osazena zelenými rostlinami (bez, pámelník, zakrslá vrba, chmel apod.), které umístíme do větších kbelíků nebo truhlíků. Je možné použít i suché větve (dub, hrušeň ), jehličnany (borovice) nebo houštiny (např. chrastice, rákos) nebo umělé rostliny
 3. álem a plodonosným obrostem. Myslím si,i když se sloupovitými stromy nemám zkušenost,že po . Plody má středně velké až velké, protáhlého tvaru. Dužnina je žlutá, sladká. Vysoká v dospělosti - metry, pomalu rostoucí
 4. Pokud jste si loni na podzim nestihli vybrat, koupit a zasázet ovocné stromky, máte druhou příležitost. Níže uvádíme přehled odrůd, které nyní můžete zakoupit v našem zahradnictví
 5. Hrušeň (Prušeň communis L.), strom až 20 m vysoký, s lysými pupeny; listy kulaté až vejčité, drobně zoubkaté, řapík as tak dlouhý jako čepel, květy bílé, prašníky červené, čnělky volné. Hrušeň jest původu evroého, roste po celé Evropě divoce, zvláště v lesích lupenatých
 6. Koběluš - BALKONELLA-ZAKRSLÁ NOVINKA - Nektarinka. Stromky z Bruzovic. Podnože ovocných stromků. Štíhlé vřeteno. Sloupovité jabloně. Prodejní doba. Jak zasadit stromek/keř. Rouška-Rozestup-Dezinfekce. Ovocné stromky
Sloupovitá hrušeň - zakrslá Decora v kontejneru

 1. Champion 50 WG 2x10 g. Champion 50 WG obsahuje hydroxid měďnatý, který je fungicid a baktericid s protektivní účinností a širokým spektrem účinku. Champion 50 WG se používá proti plísni bramborové, cibulové, okurkové a révové, proti černi rajčatové, septorióze rajčat a celeru, bakteriákní skvrnitosti okurek
 2. Mini hrušeň pro pěstování v kontajnerech a přenosných nádobách má tu výhodu, že se případně, když by přerostl víc, než je žádoucí, dá přesadit do zahrádky a pak si opět koupit novou malou. Je jich víc druhů, například Conference, Sunrise, Garden Pearl, atd
 3. Sněť zakrslá. Původce: Tilletia controversa. Příznaky: zkrácení stébla, nadměrné odnožování napadených rostlin - místo obilek tvorba malých, kulovitých, tvrdých hálek s chlamydosporami (připomíná napadení snětí mazlavou) - infekce klíčků ze spor na povrchu půdy. Výskyt: ozimá pšenice, žito, některé trávy. Náme

HRUŠEŇ: Pyrus communis 10: 320,-ČK HRUŠEŇ ASIJSKÁ 10: 380,-ČK ŠVESTKA: Prunus domestica 10 - 15: 280,-320,-ČK na slabé podnoži 10: 420,-ČK OŘEŠÁK: Juglans regia ´Seifersdorfský 250+ 25: 750,- OVOCNÉ STROMKY A KEŘE PROSROKOŘENN Okrasné keře a stromy. V této kategorii se věnujeme převážně keřům a stromům kvetoucím, ale i těm, kteří svou nádheru dávají najevo prostřednictvím barevnosti listů. Díky vhodně zvoleným variantám tak zvládnete ze své zahrady vykouzlit útulné místo, které dokazuje, že zahrada nemusí být prostě jen zelená

Hrušeň zakrslá Garden Pearl — Heureka

bříza zakrslá (Betula nana) hrušeň obecná (Pyrus communis) hloh obecný (Crataegus laevigata) jeřáb obecný (Sorbus aucuparia) čeleď: Bobovité (Fabaceae) střídavé složené listy s palisty. květy souměrné (pavéza + křídla + člunek) květenství hrozen nebo hlávka Pěstovat můžete rybíz, angrešt i jostu. Bát se nemusíte ani maliníků či ostružiníků, které mají obvykle trny. K dostání jsou totiž i beztrnné varianty. Co se týká maliníků, na balkony je vhodná například beztrnná zakrslá varianta Yummy. Z ostružiníků můžete sáhnout po beztrnné odrůdě Satin Black či Navaho Můžu si v květináči na balkoně zasadit jabloň? Mám rád japka toš sem si řek že bych kupil nějaký monster květináč, kopu hliny, semínka japlek a doma by mi rostly japka jak na zahradě. Je to možné, proveditelné v paneláku na balkóně lasiocarpa Compacta. Pravidelný kuželový tvar, velmi pěkná, krásně stříbrné jehlice, výška 3-5m

Kompozitní dřevo : Zakrslá meruňkaHruška zakrslá ´GARDEN PEARL´ podpOvocné stromy | STARKL ESHOPOvocné stromky a keře - zahradnictví Kývala | Zahradnictví

Sortiment rostlin se během roku rozšiřuje a mění o mnoho druhů, jakou jsou například růže, roubované dřeviny (čarověníky), ovocné dřeviny, rostliny na kmínku (brsleny, modříny, vrby, apod.). Jelikož se naše firma zabývá prvovýrobou mnoha druhů rostlin,což je velmi časově náročné,je za potřebí počítat s. Borovice zakrslá - Abecedazahrady . Hrušeň - MINIPEAR - zakrslá, sloupovitě rostoucí, podnož: kdouloň, prostk. Sloupcovitá odrůda Původ: Holandsko Vzrůst: slabý až zakrslý. Borovice. 32. Pergoly, vůně a stín. Není u nás zahrada, kde by nerostl alespoň stříbrný smrk nebo zakrslá borovice ALBIT® Max je určen pro podporu zdravotního stavu všech polních plodin a ovocných dřevin, k posílení imunity proti širokému spektru houbových chorob, zejména, ke zvýšení odolnosti rostlin proti chorobám a zlepšení kvality. Popis: Čirá až opalescentní kapalina určená k aplikaci ve formě roztoku účinné látky po. broskvoň zakrslá Prunus persica Rouge Gharles BALKONOVÁ 3 IK hrušeň sloupová Pyrus communis ´Dekora´ sloupovitá 5 podzimní, červenozelená, P hrušeň sloupová Pyrus communis ´Saphira´ sloupovitá 8 podzimní, žlutá, P asijská hrušeň sloupováAsijská hrušeň Kumoi SLOUPOVITÁ 4